Kontakt
odwiedŹ nas
newsletter

Fundacja Uwaga

ul. Dekabrystów 35B/113

42-218 Częstochowa

KRS nr 0000806077

© 2019 by Fundacja Uwaga

MATEUSZ GESSLER

Kucharz, restaurator, juror w programie Master Chef Junior i gospodarz programów telewizyjnych i radiowych. 

źródło: facebook.com

DOROTA SZELĄGOWSKA

Projektantka wnętrz i dziennikarka. Prowadząca programy telewizyjne m.in. Domowe Rewolucje, Dorota Was Urządzi, Dorota Inspiruje, emitowane w TVN i HGTV.

źródło: facebook.com

MATEUSZ DAMIĘCKI

Aktor teatralny, filmowy znany z ról w takich produkcjach jak- 'Zagubiony Czas', 'Kochaj i Tańcz', 'Przedwiośnie', 'Serce Nie Sługa', jak również telewizyjny i dubbingowy - seriale 'Matki, żony, kochanki', 'Hotel 52', 'Na dobre i na złe', 'Bodo', 'Jak Wytresować Smoka',oraz uczestnik programu Taniec z Gwiazdami. 

źródło: wikipedia.org

ANNA WYSZKONI

Piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Solową karierę rozpoczęła w 2009 roku. Ania wydała cztery płyty - 'Pan i Pani', 'Życie jest w porządku', 'Kolędy Wielke', 'Jestem tu nowa'. Przed rozpoczęciem solowej kariery Anna była wokalistką zespołu Łzy

źródło: facebook.com

źródło: facebook.com

MARCIN DOROCIŃSKI

Aktor filmowy i teatralny, odznaczony srebrnym Medalem 'Zasłużony Kulturze Gloria Artis' w 2014 roku. W jego bogatym dorobku artystycznym znajdują się role w filmach (Pitbull, Jack Strong, 303. Bitwa o Anglię), serialach (Na dobre i na złe, Fala Zbrodni, Kryminalni), występy teatralne, oraz dubbing. 

KABARET MŁODYCH PANÓW

Polska grupa kabaretowa powstała w 2004. W jej skład wchodzą Robert Królczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk. Ich dorobek artystyczny został wydany na 3 płytach DVD m.in 'Bezczelnie Młodzi'.

źródło: kmp.art.pl

OLGA KLECZKOWSKA

Modelka, utalentowana artystka oraz finalistka ósmej edycji programu Top Model. Olga jest uczennicą liceum plastycznego i pasjonatką sztuki. 

źródło: facebook.com

TY TEŻ MOŻESZ NAS WSPIERAĆ

Popierasz nasze działania? Zostań darczyńcą i zacznij pomagać już dziś!

  • Black Facebook Icon